Ürün Tanıtımları

Erytra

Kan Gruplarının belirlenmesi ve beklenmeyen antikorların tayininde kullanılan tekniklerin tüm basamaklarını planlayan, kontrol eden, uygulayan ve en efektif iş akışını kendi kendine organize edebilme özelliğine sahip olan walk-away bir jel santrifügasyon analizörüdür.
Tek seferde 400 DG Gel kart yükleme
Aynı anda 96 numune yükleme
Sürekli numune ve kart yükleme özelliği
Saatte 100 kart test kapasitesi


Enfeksiyon hastalıkları ve bulaşıcı hastalıklar konusunda hızlı ve kesin çözüm olan Vircell Virclia kemilüminesans sistemi bu konuda referans laboratuvarı olan Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Refik Saydam Enstitüsü Bulaşıcı Hastalıklar merkezine kuruldu ve rutin olarak kullanılmaya başlandı.


Siemens'le Hepatit, HIV ,HCV ve Sifiliz mikro ELİSA parametreleri için ülke çapında dağıtım anlaşması yaptık. Belirtilen ürünler, dünya çapında Enzygnost özel markasıyla bilinen ürünler olup ülkemizde de bir önceki dönem Kızılay tarafından kan taramasında kullanılmış güvenilir ve dünya çapında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Siemens ile bu alanda verimli bir işbirliği ortaya koyacağımız ve siz mikro elisa kullanıcılarımıza bu ürünlerle uzun yıllar hizmet vereceğimize gönülden inanmaktayız. Ürünler için daha öte bilgiler

Siemens'in aşağıdaki linkinden ve ilgili parameterlerde Enzygnost ürünlerine bakılarak edinilebilir:
Siemens ürünleri

IDS - ISYS Tam Otomatik Sistemi

IDS - ISYS tam otomatik kemilüminesans sistemi ile Kemik belirteçleri, Ca Metabolizması, Hipertansiyon testlerini ön işleme gerek kalmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz. Kullanıcı dostu çalışma sistemi sayesinde hiçbir ön hazırlık aşaması bulunmayan sistemimizde özellikle LC - MS ile tam uyumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Biotek Cytation 3

Biotek Cytation 3 cihazı laboratuarınızın İhtiyaç duyduğu Fluoresans mikroskop,Absorbans,Fluoresans ve Luminesans okuyucu ihtiyacını tek bir sistemde toplayan, CO2 atmosferik ortamı oluşturabilen, bünyesinde monokromatör ve filtreli okuma yöntemini beraber bulunduran, mikroplakalar ile birlikte patoloji/histoloji/immünoloji lamlarında fluoresans görüntelemenin yapılabildiği, aynı zamanda yalnızca 2µL hacimle dsDNA,ssDNA,RNA,Protein kantitasyonu ile birlikte küvet okuma opsiyonu bulunduran inkübatör ve çalkalayıcılı okuyucu sistemimizdir.

Synergy Neo

Biotek Synergy NEO cihazı laboratuarınızın ihtiyaç duyduğu Absorbans, Fluoresans, Luminesans Alpha screen okuyucu ihtiyacını tek bir sistemde toplayan, bünyesinde monokramatör ve filtreli okuma yöntemini beraber bulunduran, aynı zamanda yalnızca 2 µL hacimle dsDNA, ssDNA, RNA, Protein kantitasyonu ile birlikte küvet okuma opsiyonu bulunduran inkübatör ve çalkalayıcılı okuyucu sistemimizdir.Robotik sistemlerle tam uyumludur.

Tüm Biotek Instruments Ürünleri İçin Tıklayınız.

Luna Hücre sayma sistemi

Logos Biosystem firması tarafından üretilmekte olan Luna Hücre sayma sistemi ile tam otomatik olarak canlı ve ölü hücre ayırımı, 50.000 - 10.000.000 hücre / mL sayım, grafiksel değerlendirme, auto - zoom ile hücre görüntüleme işlemlerini tek bir çalışmada 2'li hücre sayma slaytları ile 7 saniye içerisinde yapabilirsiniz. Sistemimiz ile 9 ayrı hücre tipini değişik vücut sıvılarında 7 saniye içerisinde tanımlarsınız.Video İçin Tıklayınız.

VIRapid® HYDATIDOSIS

Biotin Testi

R-Biopharm tarafından üretilen RIDASCREEN Biotin, biotinin serum, plazma ve idrarda kantitatif ölçümü için geliştirilmiş bir mikroeliza testidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız...

Borrelia Testi

Pera Medikal tarafından Borreliosis tanısı için muhtelif kit seçenekleri bulunmaktadır; B.burgdorferi IgM ve IgG antikorları için R-Biopharm mikroeliza kitleri, Aesku immunblot kitleri ve PCR yöntemi olarak ta AB Analitica ve Sacace kitleri pazarlanmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız...

Infliximab İlaç İzlemesi

RIDASCREEN®IFX Monitoring, IFX düzeyinin insan serum veya plazmasında kantitatif değerlendirilmesi için kullanılan bir enzim immunoassay testidir. Daha fazla bilgi için tıklayınız...

  Etkinlikler >>


 • AESKU HELIOS Tam Otomatik IFA İşlem ve Okuma Sistemi Eğitimi Almanya'da Tamamlandı
  Eğitime katılanların Aesku binası önünde bir resmi

  Kullanıcı müdahelesi olmadan;

  • Tam Otomasyon
  • Yüksek Hız
  • Otomatik çalışma sistemi
  • Otomatik okuma
  • Karanlık oda ihtiyacı yok
  • Pozitif / Negatif ayırımı
  • Otomatik Pattern titre belirleme yazılımı


 • 43. Ulusal Hematoloji Kongresi  43. Ulusal Hematoloji Kongresi
  01-04 Kasım 2017
  Titanic Deluxe Belek Otel, Antalya
  Detaylı bilgi için tıklayınız.


 • 4.Ulusal Klinik Mikrobiyoloji Kongresi  4.Ulusal Klinik Mikrobiyoloji Kongresi
  08-12 Kasım 2017
  Rixos Sungate Kongre Merkezi, Antalya
  Detaylı bilgi için tıklayınız.